Myslete MIMO zajeté KOLEJE 23. -25. 2. 23
Nestihli jste ji, nevadí, všechny vstupy z konference si můžete si zakoupit ZDE

 ONLINE KONFERENCE
JAK NA DOBRÉ NÁPADY V PODNIKÁNÍ, ZAMĚSTNÁNÍ I KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ

ZAREGISTRUJTE SE JIŽ NYNÍ NA KONFERENCI MYSLETE MIMO ZAJETÉ KOLEJE 24

S kým jste se setkali?


23. 2. 2023

KREATIVITA PRO KAŽDODENNÍ ŽIVOT

JITKA ŠTÁDLEROVÁ

Na nápady potřebujeme ČAS

Více informací

Zakladatelka platformy Mimo koleje; lektorka, mentorka, koučka. Miluji kreativitu ve všech jejich podobách. Využívám ji ve svých projektech, i na seminářích a konzultacích, které vedu. Více než 25 let se věnuji osobnímu rozvoji a všemu, co s tím souvisí.

To, o čem školím, sama skutečně dělám, vydávám deníky v projektu Korálky dní. Založila jsem celorepublikově úspěšnou akci Meet Papír (80 partnerů, 6000 návštěvníků), + online akce – konference (každá přes 2,5 tis. účastníků.

Pokud hledáte praktika, který to, co školí, sám využívá ve svém podnikání, kombinuje nejnovější poznatky z oblasti neurověd se zdravým rozumem,  jsem tu pro vás.

 www.jitkastadlerova.cz
www.koralkydni.cz
www.mimokoleje.cz

Myslete mimo zajeté koleje – kreativita a timemanagement pro práci i život | Facebook

IG MÁM ČAS (@_mam_cas) • Fotky a videa na Instagramu

PETRA ŠIMKOVÁ

Co se stane, když… improvizace při prezentaci

Více informací

Co když vám nebude fungovat dataprojektor, počítač, publikum vás zažene do kouta, paralyzuje vás tréma,… něco prostě „vybouchne“ a vy musíte začít vařit z vody?

Věděli jste, že na improvizaci se dá připravit a díky tomu takové chvilky člověka nepoloží na lopatky?

Seznamte se s řadou tipů, které můžete okamžitě uplatnit v praxi a připravte se na improvizaci tak, aby na vás nikdo nic nepoznal a vy jste prezentovali stále na vysoké úrovni.

Mgr. Petra Šimková

Petra vede tréninkové semináře pro firmy od roku 2002, a to zejména v oblasti manažerských, prezentačních a lektorských dovedností, rozvoje osobnosti a osobní efektivity. Od roku 2012 se věnuje se skupinovému a individuálnímu koučování. Publikuje články v oblasti osobního rozvoje, vydává e-knihy a MP3 meditace/imaginace. Provozuje svůj rozvojový podcast.

Odkazy:

Podcast ZA VŠÍM HLEDEJ SEBE (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts): https://petrasimkova.cz/podcast/

MONIKA NEVOLOVÁ

Improvizace v každodenním životě

Více informací

Improvizace v každodenním životě

Improvizace. Jedny láká, druhé děsí. A přitom s ní se vám otevírá obrovský svět objevování, kreativity, svět bez strachu a stresu i svět, kde se změny zvládají lépe. Co se stane, když si dovolíte vykročit z komfortní zóny?

Kdo je Monika Nevolová?

Co se stane, když smícháte dětský sen stát se spisovatelkou, studium psychologie a koučinku a dlouhý pobyt ve světě médii, zejména v oblasti televizní zábavy? Objevíte praktika v oblasti komunikace s duší hravého umělce s celoživotní snahou o objevování potenciálu každého z nás. Objevíte autorku několik knih a nadšenou ochotnickou režisérku a herečku (ochotnický divadelní spolek)  a členku improvizační skupiny (Nepřipravení). Objevíte koučku, trenérku komunikace, osobnostního rozvoje, storytellingu a improvizačních dovedností. A právě poslední zmiňované – kouzlo improvizace – vám nechá Monika ochutnat.

www.umenivpraci.cz | www.kvetnov.cz

 

MAGDALENA KREJČÍ

Kdy je trpaslík trpaslíkem a kdy uměním?

Více informací

Jako ilustrátorka a brand designerka pomáhám podnikatelům a malým firmám ukázat hodnoty jejich značky a odlišit se na první pohled od konkurence pomocí osobité vizuální prezentace.

Jsem ale taky teoretička, studuju doktorát na filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně – na oboru s názvem Estetika a kulturní studia, což je vlastně filozofie krásy a umění.

Věnuju se tématu sémiotiky a porozumění významu obrazů, které se mi velmi hodí v práci ilustrátorky a brand designerky. Díky tomu opravdu rozumím, jak s námi komunikují nejen motivy, ale i styly obrazů – a to je opravdu zásadní.

Web: www.magdalenakrejci.cz
FB: Ilustrátorka Magdalena Krejčí
IG: magdalena.ilustruje
Skupina: Vybarvi se online

ANNA BENEŠOVÁ  MONSTERANCE

Tvoření je život

Více informací

Anna Monsterance je výraznou osobností české rukodělné scény.

Od útlého dětství tvoří a od 18 let vedla svoje první rukodělné kurzy drátování v Čechách i v zahraničí.

Díky svým kurzům dokázala přivést k drátování tisíce lidí, kteří – především v době karantén – díky ní dokázali najít smysl v pomalém bytí, ale i významu komunity a společného tvoření.

Její komunita čítá na 3 700 lidí, kteří se o toto jinak zapomenuté řemeslo opět začali zajímat. Je autorkou mnoha kreativních návodů, spolupracuje s časopisy a vede živé kurzy.

Založila Český spolek dráteníků, jehož cílem je uchovávat, podporovat a dále šířit poznání a dovednosti v tradičním řemeslném oboru drátenictví a šířit osvětu pozitivního vlivu ručních prací na psychiku člověka.

https://www.facebook.com/monsteranceArt

https://www.linkedin.com/in/monsterance/

https://www.instagram.com/monsterance/

http://monsterance.cz/

JANA FRYČOVÁ

Podívej se na zahradu jinýma očima

Více informací

Jana Fryčová – šťastná zahradnice

Mou celoživotní vášní a závislostí je zahradničení. Tomu se s láskou věnuji od útlého dětství a nyní je mou profesí. Vystudovala jsem Zahradní inženýrství na Zahradnické fakultě v Lednici a svou vášeň teď uplatňuji nejen na své zahradě, ale i na zahradách mých zákazníků.

Ve své profesi zahradnice a zahradní designérky jsem pomohla mnoha a mnoha lidem přetvořit jejich zahradu na oázu krásy, klidu a hojnosti.

Jsem mámou tří dětí a dokonce i mladou babičkou dvou vnoučátek Pepíčka a Kristýnky. Spolu s nimi a hlavně s mým milovaným mužem, vytrvale budujeme své zahradní štěstí.

A jelikož jsem žena, rozhodla jsem se zaměřit právě na ženy a ženský přístup k zahradničení. My ženy máme v sobě přirozenou potřebu tvořit okolo sebe krásno, stejně jako zdravě nasytit svou rodinu.

A s tím vším Vám ráda pomůžu a doprovodím Vás na Vaší cestě k zahradnímu štěstí.

Nechejte svou zahradu vykvést do krásy – Jana Fryčová (zahradnistesti.cz)

Zahradní štěstí | Lanskroun | Facebook

Ing. Jana Fryčová | LinkedIn

TOMÁŠ BEDNÁŘ

Jak se učit jazyky kreativně

Více informací

V mém workshopu se naučíte tvořit vlastní SLOVNÍ MAPY, díky kterým se budete učit slovíčka mnohem rychleji a efektivněji.  Tuto metodu využijete jako student i lektor, takže pojďme na to!  Na základě této metody jsme vytvořili vlastní první anglický slovník v mapách na světě alias Kreativnislovnik.cz , ke kterému jsme nedávno přidali i vlastní aplikaci na slovní mapy pro studenty a učitele cizích jazyků neboli mapulary.com 

24. 2. 2023
JAK VYUŽÍT KREATIVITU A ODLIŠIT SE NEJEN NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH – BUDOVAT SI TAK SVOJI ZNAČKU

JANA BÁRTÍKOVÁ

Kreativita a LinkedIn – jde to vůbec dohromady?

Více informací

Jana Bártíková, zakladatelka Linked Akademie

Obchodu se věnuji celý život.

 Už v roce 1991 jsem nastoupila na svou první manažerskou pozici. Od té doby jsem pro různé firmy a značky pracovala na zvyšování obratu a podílu na trhu. Ať to bylo v roli provozní ředitelky řetězce Rossmann, na pozici ředitelky českého zastoupení estonské módní značky či Sales Managerky značky Dior pro český a slovenský trh. Jako lektorka jsem vytvořila a realizovala vzdělávací program pro celý obchodní tým Kofoly, který vedl k restartu obchodní strategie a získání 2. pozice na trhu.

Od roku 2013 podnikám a LinkedIn se stal hlavním zdrojem mých zákazníků. Generuje 90 % prodejů, objednávek a zakázek Linked Akademie. Z toho 90 % poptávek přichází z LinkedIn za mnou… Už od roku 2015 učím firmy a podnikatele, jak získávat nové zákazníky na LinkedIn. Mnohým jsem pomohla vytvořit a realizovat LinkedIn strategie, které jim v souhrnu vydělaly miliony korun.

BARBORA MORÁVKOVÁ

Tik Tok není jen pro náctileté

Více informací
Jsem TikTok mentorka.
Pomáhám zralým ženám překonat ostych z natáčení krátkých videí a učím je, jak pomocí nich oslovit cílové publikum a získat klienty pro svoje služby nebo produkty. A to při konzultacích či mentoringu 1:1 nebo v online kurzech.
Na LinkedIn píšu #tiktoktipy.
V rozhovorech na YouTube si povídám se skvělými ženami, aby se o tom, čím lidem pomáhají, dovědělo co nejširší publikum.
Vše o mně pěkně pohromadě najdete tady  https://limey.io/barboramoravkova

JANA JÁNOVÁ

Jak začít s podcastem?

Více informací

Jsem koučka a pocasterka, která podporuje odvážné ženy na cestě za jejich sny, v souvislosti s podnikáním se věnuji také výkladům Human Designu.  Ze sítí mne možná znáte jako autorku oblíbeného podcastu  Srdeční záležitosti, do kterého  si zvu inspirativní onlinepodnikatelky k hovorům o podnikání a seberozvoji. 

web: https://janajanova.cz/

podcast: https://www.audiolibrix.com/cs/Podcast/1022/srdecni-zalezitosti

podcast na Spotify: https://open.spotify.com/show/6NveDpMFMZird0fpsyMrFe?si=ce1fddae4a034f84

Podcastové rádio: https://zeno.fm/radio/srdecni-zalezitosti/

ALŽBĚTA VINTROVÁ

Kreativita v copywritingu je prostředek, ne cíl

Více informací

Alžběta Vintrová

Kreativita v copywritingu je prostředek, ne cíl

Vložte do své tvorby kreativitu, ale dejte pozor, aby nepřebila hlavní sdělení. Propagujte své podnikání originálně a mějte přitom stále na mysli, co je cílem sdělení.

copywriterka, pravopisná apoštolka, korektorka

Pomáhám podnikatelkám a menším firmám tvořit texty k nakousnutí, které zákazníci chtějí číst.

Naučím vás při psaní skloubit kreativní přístup a autenticitu s požadavky moderního copywritingu a marketingu.

Jako pravopisná apoštolka s vtipem ukazuju, že čeština je krásná a zajímavá, i když někdy obtížná.

Všechno, co učím, sama uplatňuju. Ochutnejte moje #pravopisnejednohubky a zlepšujte si češtinu.

https://alzbetavintrova.cz/

LinkedIn profil

FB stránka Pravopisně levou zadní s Alžbětou Vintrovou

JANA POKORNÁ

Jak zaujmout nejen v médiích – odlište se!

Více informací
Odlišnost v souvislosti s PR, sebeprezentací a medializací nemusí nutně znamenat originalitu a výjimečnost. Ale spíše osobní názor, zkušenost nebo příběh. Většina informací se už v médiích totiž objevila. Na vás je zapojit kreativitu a určitý nadhled tak, abyste zas a znovu zaujali novináře i publikum. Pár tipů se dozvíte v krátkém videu.
Jana využívá zkušenosti z médií, kde působila jako televizní a online redaktorka, v oblasti PR. Díky tomu můžete být více vidět a rozvíjet svou osobní značku i podnikání. Podporuje jednotlivce, projekty i firmy. 
V listopadu 2020 založila Wonline – magazín pro ženy, které chtějí růst, v osobním životě i podnikání. Dává v něm prostor úspěšným ženám s jejich tématy, týkajícími se osobního rozvoje, marketingu a podnikání. PRopojuje je také s médii.
„Povedu i vás, aby váš odraz vynikl v záři reflektorů.“
 

LUCIE HABERLOVÁ

Gamifikace v online vzdělávání

Více informací

Lucie Haberlová

Jsem specialistka online marketingu a socialních sítí – a mým hlavním tématem je online vzdělávání. I proto se v poslední době intenzivně zabývám jeho gamifikací – díky které je zábavnější, pomáhá udržet motivaci a častěji vede k dokončení kurzu nebo vzdělávacího programu. Zajímá vás, jestli by gamifikací mohl ožít i vaš projekt?

https://luciehaberlova.cz/

https://www.facebook.com/luciehaberlova.cz

https://www.instagram.com/luciehaberlova.cz/

https://www.linkedin.com/in/lucie-haberlova/

https://www.facebook.com/groups/thefunnelempire

25. 2. 2023 – AI  A KREATIVITA 
JAK OVLIVNÍ NAŠI PRÁCI I ŽIVOTY?
JAK SE LZE NA TUTO ZMĚNU PŘIPRAVIT?

MARKÉTA MRKVOVÁ

AI nástroje?
Mám to zkoušet?

Více informací

AI nástroje, mám to zkoušet?

Už jste si povídali s nejznámější AI – chatGPT  a bavilo vás to? Nebo si říkáte, k čemu by vám to bylo? AI nástroje jsou ale v určité formě s námi už dlouhou dobu, jen o tom možná nevíme.

Představíme vám ty, které vám můžou pomoct v práci, když se zaseknete v tvůrčím procesu (psaní, tvorba prezentací atd.), které vylepší vaše jazykové schopnosti, i ty, pro které je důležitá vaše vlastní kreativita (generování a úprava obrázků a fotografií). Otevřeme i rovinu etickou, která se s tímto tématem pojí.

Markéta Mrkvová je copywriterka se specializací na weby a vášní pro fantasy a sci-fi. Zároveň je i vystudovaný biolog s praxí v AVČR a nové technologie, které pomáhají zefektivnit práci, ji vždycky zajímaly.

Na AI se dívá jako na jeden z nástrojů, který jí pomůže v rutinních činnostech, aby se mohla věnovat tomu, co jí jde nejlépe. Psát texty, které zasáhnou, a předávat své vědomosti mladším kolegyním, které na rodičovské rozjíždí copywriterskou kariéru.

https://copyarcher.cz/

https://www.linkedin.com/in/marketa-mrkvova/

Kurzy: https://marter.cz/vzdelavani-copywriting-psani-ktere-vydelava/

ADAM PÝCHA

Kdy budou spisovatelé dělat asistenty umělé inteligenci?

Více informací

Pojďme se podívat, jak vnímáme příchod umělé inteligence v prostředí plném knih, autorů a ilustrátorů. Co nás čeká za pár let? Kdy vyjde první povídka napsaná AI a co na to říkají autorská práva?

Adam je manažer a marketér, který o sobě tvrdí, že je primárně ukecaným kreativcem. Je kreativcem, který často uteče k číslům a tabulkám.

Je na čísla, ale nejraději tráví čas uprostřed živé diskuze s kolegy.

Již téměř sedm let působí na pozici ředitele marketingu a e-commerce ve společnosti KNIHY DOBROVSKÝ.

TOMÁŠ ERVÍN DOMBROVSKÝ

Trh práce budoucnosti 

Více informací

Tomáš Ervín Dombrovský, analytik pracovního trhu, LMC. Skrze výzkumy a další zdroje dat mapuje hlavní jevy a trendy v propojených světech vzdělávání a práce. Závěry a doporučení, které mohou pomoci zlepšit prostředí pro spolupráci, pravidelně přednáší lidem z HR a vedení organizací.
Krom toho se stará také o veřejně prospěšné aktivy přesahující každodenní byznys společnosti LMC, v níž je dvanáctým rokem zaměstnán.
LMC vyvíjí online služby pro vzdělávání a hledání práce, například Jobs.cz, Prace.

PETRA DRAHOŇOVSKÁ

Nejlepší práce pro vás? Zapojte hlavu i srdce! 

Více informací

Petra Drahoňovská 

Nejlepší práce pro vás? Zapojte hlavu i srdce! 

Jsem kariérová poradkyně, koučka, lektorka. V kariérku (aka kariérové poradenství & koučink) se zaměřuji hlavně na témata velkých profesních změn lidí, na návraty po delších profesních pauzách, na kariérní podporu expatů, osobní branding a na téma outplacementu. Tématu se věnuji od roku 2009 a na workshopech či individuálkách mi prošlo rukama 10k+ lidí. 

 

Největší radost mi vedle práce s klienty dělá tvorba vlastních online i tištěných produktů, jakými jsou Kariérový diJÁř pro roční inventury, Kariérové karTY pro volbu střední školy, Recruitment Hacking aneb chceš dnes práci pro ty, co hledají nové zaměstnání ad. Jsem spoluautorkou národního standardu a jeho revizí profese Kariérový poradce, 4x jsem byla oceněna Národní cenou kariérového poradenství jako jednotlivec a 3x jako metodik různých týmů vč. nastavení kariérového programu Digitální akademie Czechitas vč. webu o práci v IT pozicích, tvorby pracovního portálu pro neslyšící či profesního katalogu pro kariérové poradce. 

 

Od 2015 pracuji pravidelně půl roku z ČR a půl roku z Guatemaly a Mexika.

 

https://www.careerdesigner.cz/ 

https://www.karierovydijar.cz/ 

http://karierovekarty.cz/ 

https://www.linkedin.com/in/petradrahonovska/ 

https://www.instagram.com/careerdesigner_behindthescenes/ 

https://www.tiktok.com/@careerdesigner_tipy 

https://www.facebook.com/CareerDesignerVasPruvodceMenicimSeSvetem

https://twitter.com/bCareerDesigner

https://ceskepodcasty.cz/podcasty/career-designer-career-podcast-audiobooks

LUCIE VÁCLAVKOVÁ

Svoji práci si můžete tvořit

Více informací

Lucie Václavková

Jsem kariérová poradkyně a vypravěčka kariérních příběhů. Pomáhám lidem vzít kariéru do vlastních rukou a najít nebo vytvořit práci, která s nimi bude ladit.

Při poradenství a v kurzech pracuji s příběhy, myšlenkovými mapami, koučovacími technikami, mapováním kompetencí (CH-Q), sociálními sítěmi a dalšími technikami a nástroji kariérového rozvoje a osobního marketingu.

Tvořím podcast PAY GAP, seriál webinářů Zeptej se kariérového poradce, píšu odborné články, blogy a další publikace. Chystám Kariérní knihovnu, plnou kariérních nástrojů, tipů a inspirace.

Také podporuji vzdělávání a rozvoj kariérových poradců, nabízím kurzy a konzultace, založila jsem on-line komunitu pro kariérové poradce, která má v současné době přes 1000 členů.

Za moje aktivity jsem třikrát získala ocenění Národní cena kariérového poradenství.

****

V rozhovoru s se zaměříme na možnosti tvoření vlastní práce či kariéry ať už v podnikání nebo v zaměstnání.

EVA NEČASOVÁ
AI dětem

Více informací

Eva Nečasová je zakladatelka neziskové iniciativy AI dětem (umělá inteligence dětem) a stojí za metodikami Hello Ruby pro školy. Mimo vzdělávání se věnuje designu pod značkou designity.cz.

A CO JEŠTĚ?

Každý den  1 kreativní technika pro  skvělé nápady –
od Jitka Štádlerové

Fonty v akci – jak na nás působí a jak je využít.
Připravila Andrea Grigerová

Více informací

 Andrea Grigerová – fontoložka, průkopnice tohoto oboru v ČR.

Učím lidi vnímat neverbální řeč písma a předávat textem nejen informace, ale i pocity a emoce. Píšu články, přednáším a školím o tom, jak nás fonty ovlivňují každý den a jak je využít jako skvělý nástroj v podnikání, marketingu, grafice, i jen tak pro  zábavu. 
Využít můžete  i její Fontohrátky, či fontologické pexeso. 

 

Inspirace – jak kreativní profesionálové vnímají AI – umělou inteligenci.

AI je  hrozba nebo další možnost?

Vyberte si toho nej profesionála pro vaše kreativní projekty

Přidejte se do něho i vy!

VIP VSTUPENKA – kód k trezoru inspirace – získejte další výhody

  Chcete mít přístup ke všem přednáškám/workshopům po celý 1 ROK?
Postupně realizovat konkrétní kroky a tipy,
které od mentorů získáte?

Využijte možnosti projít si celý obsah znovu a znovu,
v klidu, v tempu, které vám právě nyní vyhovuje – 
zde je pro vás připraven celý obsah i s bonusy:

vybrané workhopy z konference Mimo koleje 22, 

– voucher na 500 Kč, který můžete využít opakovaně na některý (nebo na všechny)

4týdenní online programy od Jitky Štádlerové.

Na výběr máte ze 3 variant VIP vstupenky – kódu k trezoru inspirace:

všechny přednášky/workshopy + vybrané workshopy z konference MIMO KOLEJE 22

– celkem přes 10 hodin hodnotného obsahu,
technik, tipů, konkrétních kroků

690 Kč

 

všechny přednášky/workshopy + vybrané workshopy z konference MIMO KOLEJE 22
+ e-sborník  neMÁM ČAS
(cena 290 Kč)

890 Kč

 

všechny přednášky/workshopy + vybrané workshopy z konference MIMO KOLEJE 22
e-sborník neMÁM ČAS
+ 60minutová konzultace/mentoring s Jitkou Štádlerovou

2500 Kč

Reference z konference MK 23 pro vás právě připravujeme.
Co o konferenci Myslete MIMO zajeté KOLEJE 22 řekli účastníci?

Projděte si galerii referencí:

Příspěvky na konferenci Myslete mimo zajeté koleje byly tak akorát dlouhé, hodně jsem je měla puštěné v autě, když jsem se vracela ze školení. Líbilo se mi, že se týkaly vždy konkrétní věci, nic obecného. Jsem ráda, že jsem si některé věci připomněla a také na mě dýchaly příjemnou atmosférou, byly hezky uklidňující a přinutily mě zastavit. Asi jsem to potřebovala, takže jsem za to byla dvojnásob ráda.
Petra Šimková, lektorka

*****

Děkuji za celou organizaci, chci moc a moc pochválit celkové pojetí, líbila se mi jednotnost, stejnorodost, celý přehledný systém konference. Děkuji všem. Daniela Šiknerová, www.inspirace-domov.cz

Konference pro mně byla velkým přínosem, jelikož jsem se poslední dobou cítila trochu vyhaslá a nyní se chystám opět začít malovat, zkusím malovat i kávou. Také mám v plánu již delší dobu si zavést deník a Martina Nosková mi dala pár inspirativních tipů, jak začít a co psát. Určitě se chystám vyzkoušet Sketchnoting, Org Pad a škálování nápadů.
*****

Posílám velké díky Vám paní Štádlerová. Příprava a realizace této konference byla jistě velmi náročná. Pokud se ptáte, zda to stálo za to, tak URČITĚ ANO. Byla pestrá jak na témata, tak na lektory, způsoby prezentace. Když jsem viděla pozvánku na konferenci ZDARMA. Tak jsem chvíli váhala, jestli to není virus a pokud ne, tak jsem přemýšlela o její kvalitě. Jsem moc ráda, že jsem mohla být její součástí. Děkuji. 🙂

***** 

Je toho spousta, co využiji – různé myšlenky a nápady z různých workshopů. Některé jsou skvělou inspirací pro mě soukromě (jako třeba ušití deníku nebo jeho vedení a malování), jiné zase chci využít ve své práci učitelky (např. Orgpad nebo vizuální poznámky).

*****

Uchvátilo mě „deníkování“ – už jsem začala tvořit vlastní deník-nevím co dříve. Dlouho plánuji napsat knihu- tak inspirace k psaní-cvičení. Nevěděla jsem, že existují fixy se štětcem, tečkovaný diář……..hned jsem zakoupila. Moc se mi líbil OrgPad-škoda, že jsem o něm nevěděla dříve-použila bych v práci učitelky. Nyní-v důchodu zkusím na recepty a životopis, sbírání obrázků a fotek…….Snad zvládnu technicky.:D. Příjde mi velmi přehledné. Děkuji za vše.

****

V podstate každá téma bola niečim obohacujúca, som síce viac „tuška,papír“ človek, ale aj nové digitálne veci ma zaujali, aby som mohla o nich komunikovať so svojimi deťmi, ktoré už niektoré poznajú viac ako ja :).

KONFERENCI PRO VÁS PŘIPRAVILA A PROVÁZELA VÁS

Srdce i ruce konference

Jsem lektorka, mentorka, koučka. Miluji kreativitu ve všech svých podobách.  

Školím ji více než 20 let pro týmy i jednotlivce, jak ji rozvinout, jak přicházet na nápady.
Stále se ale setkávám s tím, že se jí tak trochu bojíme.  Často slyším od účastníků, že kreativita není nic pro mě, to jsou ti umělci… a nebo, že ji nepotřebuji,  že nedokáži být kreativní.  Po seminářích jsou pak překvapeni, jak je to nejen bavilo, ale kolik nápadů vytvořili, kam se posunuli a i ti největší analytici zjišťují, jak snadno jim to šlo.
Kreativita je naše přirozenost, dokážeme se k ní vrátit, a protože je to dovednost, dokážeme ji rozvíjet.
Kreativita je pro každého z nás. Každý z nás denně řeší spoustu záležitostí, nacházíme se v situacích, které jsou nové, kde nám nevystačí jen zkušenost a tradiční řešení. 
Pro každého podnikatele, ale i úspěšného zaměstnance je to pak jedna z nedůležitějších dovedností (jak dokazují i vědecké výzkumy), protože díky  dobrým nápadům dokážeme zefektivnit to, co děláme, přicházíme na inovativní řešení, navrhujeme varianty, které posouvají společnosti dál.


A tato konference má za cíl ukázat, jak na to:-).

Užijte si ji a to ve 2 variantách – každý den budou témata z oblasti kreativita pro práci – ať už podnikání nebo zaměstnání a také pro každodenní život.

Pozvěte na konferenci ty, kteří se chtějí odlišit a přicházet do života
s dobrými nápady, které se cení.

 

„Kreativita je nakažlivá, předejte ji dál“. Albert Einstein

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

MIMO KOLEJE
Platforma pro kreativitu
v životě i práci

Sledujte nás