KATALOG KREATIVNÍCH PROFESIONÁLŮ

Proč vznikl tenhle katalog?
Když jsem podnikatel, který se pohybuje ve svém oboru, je pro mě těžké najít na jednom místě kreativní profese, které jsou pro mě užitečné, které potřebuji k tomu, abych mohl svoje podnikání podpořit – ať už se jedná o vizuální identitu, natočení videí, vlastní ilustrace nebo skvělé texty či autentické fotografie.

Ideální je, pokud tyto profesionály najdu na jednom místě. A to je právě zde.
Vytvoříte si profil, který klientům představí to nejlepší z vaší práce (včetně možností vložit až 10 fotografií, přip. video, mp3), přidáte odkazy na vaše www, sociální sítě a reference na vaši práci.

Spokojení klienti, pak mohou další reference psát přímo k profilu, což podpoří vaši důvěryhodnost a kreditbilitu.

Zapsat se můžete do následujících kategorií:

Aplikace – programování     *     Architektura/interiérový design     *     Branding     *     Design a móda     *     Design Thinking     *     Fotografie (produktová fotografie, brandové focení)     *     Grafika (animace, gify, ilustrace, loga, tiskoviny, vizuální styl)     *     Herectví/moderování     *     Hudba/zvuk     *     Idea maker     *     Marketing     *     Práce s texty     *     Produktový design     *     Tradiční a umělecká řemesla     *     Video/film     *     Webdesign

KATALOG TVŮRCŮ DENÍKŮ A DOPLŇKŮ K NIM

V poslední době vznikla spousta skvělých projektů, ve kterých najdete designové deníky, ale také samolepky a další doplňky do diářů.
Neexistuje však místo, kde by je ten, co má o tyto produkty zájem, našel pohromadě. 
Ano, na živé akci Meet Papír jste tuto možnost měli. Navazuji na ni a  chtěla jsem, aby vaši klienti měli tuto možnost celoročně, aby měli na vás kontakty, aby, když třeba hledají skvělé samolepky, nemuseli pracně brouzdat internetem, ale našli pohromadě to nejzajímavější.
Proto vznikl katalog, do kterého se můžete právě teď přidat.

V katalogu budou uveřejněny projekty českých VÝROBCŮ daných produktů,  kteří nedistribuují svoje zboží přes širokou obchodní síť (OD, řetězce atd.)

Zapsat se můžete do následujících kategorií:

Deníky, bloky, zápisníky

Diáře

Samolepky

Ostatní doplňky

Váš profil bude obsahovat vše, co si do něho napíšete – tj. samozřejmě včetně  odkazů na vaše www stránky, sítě atd. + až 10 fotografií obrázků vašich produktů.

Spokojení klienti, pak mohou psát reference přímo k profilu vašeho projektu, což podpoří vaši důvěryhodnost a kreditbilitu.

 

 

Proč se zapsat do katalogů?
Stáváte se tak  součástí komunity!

6Proč se připojit do této komunity?
Oba katalogy jsou součástí platformy Mimo koleje, která se věnuje představení kreativity jako jedné z nejdůležitějších dovedností současnosti i budoucnosti široké veřejnosti.

Co získáte?

Vaši propagaci 
Osobnosti z katalogu budou pravidelně propagováni ve FB skupině MIMO KOLEJE (v současnosti cca 2,6 tis. členů), na FB stránce (v současnosti cca 3 tis. členů) a na instagramu a samozřejmě v e-mailingu (nyní cca 5 tis. kontaktů, předpokládaný nárůst).

Propojujeme různé oblasti – od podnikatelů, přes vzdělávací instituce (spolupracuji s univerzitami), velké firmy atd., např. našim mediálním  partnerem  je časopis Kreativ.
Je tedy možné zapojení do připravovaných zajímavých projektů.

Společnou komunitu
Můžete se propojovat v rámci  pravidelných networkingů,  stejně jako se zapojit do dalších živých akcí, které nás, věřím, že už opět čekají.

Možnost propagovat svoje aktivity, projekty i produkty
Připravujeme pro vás možnost propagovat další vaše aktivity – projekty, programy, workshopy, akce či produkty, které máte.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.