Myslete MIMO zajeté KOLEJE 24 
ZMĚNA – jediná jistota
18.- 20. 9. 24

ONLINE KONFERENCE
JAK ZMĚNU ZVLÁDNOUT, INICIOVAT, UDRŽET I KOMUNIKOVAT

20 +

odborníků z praxe

 3

hlavní témata

3

dny plné inspirace

Spojujeme teorii a praxi v éře AI

Připojte se k nám na jedinečnou konferenci,
která vás vybaví nástroji, znalostmi a inspirací pro zvládání,
iniciaci, udržení a efektivní komunikaci změn

ve světě, který se nám mění pod rukama.

Naše workshopy a přednášky od předních odborníků a inovátorů
v oblasti změnového managementu a AI
vás provedou klíčovými kroky pro úspěšnou adaptaci na změny,
i využitím AI pro váš pracovní i soukromý život.

Z každého workshopu si odnesete konkrétní kroky a můžete je ihned aplikovat do praxe.

Inspirujte se,
jak přijmout změnu jako příležitost k dosažení osobního i profesionálního úspěchu,
… jak změna může přinést více různorodosti, barevnosti a nových cest ve vašem životě a kariéře,

… jaké nástroje a techniky, vám pomohou lépe fungovat v neustále se měnícím světě.

 S kým se setkáte?

SEZNAM ŘEČNÍKŮ, MENTORŮ PRÁVĚ CHYSTÁME, POKUD MÁTE DOBRÝ TIP NA TÉMA ČI KONKRÉTNÍ OSOBU, PROSÍM NAPIŠTE MI: info@jitkastadlerova.cz
POKUD CHCETE O VŠECH NOVINKÁCH VĚDĚT JAKO PRVNÍ, ZAREGISTRUJTE SE JIŽ NYNÍ.

KONFERENCI PRO VÁS PŘIPRAVILA 

Srdce i ruce konference

Pozvěte na konferenci ty, pro které by mohla být zajímavá.

 

„Není to ten nejsilnější, kdo přežije, ani ten nejinteligentnější, ale ten, kdo se dokáže nejlépe přizpůsobit. Charles Darwin

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Pro koho je konference?

Pro všechny, koho téma změny zajímá – využijí ji lidé na volné noze i zaměstnanci, všichni, kdo se chtějí inspirovat, jak změnu zvládnout, jak ji třeba i inicovat, a tkaé komunikovat – ve firmě, ale i v soukromí.
Téma změny je  naprosto pro každého:-).
Z dalších témat si jistě také vyberete to, co pro vás bude zajímavé.

Jak to bude celé probíhat?

Od 18. 9. 24 vám po dobu konference přijde každé ráno v 8 hodin e-mailem odkaz na jednotlivé workshopy.
Poté máte 16 hodin (tedy do půlnoci) na to, abyste si vše prošli, zhlédli.
Pokud si zakoupíte VIP KÓD KE TREZORU INSPIRACÍ, pak máte přístup k celému obsahu po dobu 1 roku.

Kde konference probíhá?

Hlavní část konference probíhá od 18. do 20. září 2024 na webu www.mimokoleje.cz. Doprovodný program, i spoustu další inspirace najdete ve facebookové skupině, přidat se můžete do ní již nyní Mysleme MIMO zajeté KOLEJE .

Jedná se o živé vstupy?

Všechny prezentace jsou  nahrány dopředu.  S řečníky se však můžete setkat zapetat se na vše, co vás zajímá ve facebookové skupině Mysleme MIMO zajeté KOLEJE , kde bude každý den probíhat doprovodný program ke konferenci.

Co mám dělat, když mi nepřijdou odkazy na sledování?

Pokud by se tak nestalo, zkontrolujte prosím i složky Hromadné nebo Promo, kam může e-mail spadnout Pokud ho tam neobjevíte, napište mi na info@jitkastadlerova.cz.

Mám tip na zajímavé téma nebo řečníka, co mám dělat?

Řečníky a témata vždy dopředu pečlivě vybíráme, a rádi se necháme inspirovat, proto uvítám kontakt, tip, napište mi prosím na info@jitkastadlerova.cz. Pokud bude vše zapadat do konceptu určitě ráda využiji.


Co o konferencích Myslete MIMO zajeté KOLEJE  řekli účastníci?

Projděte si galerii referencí:

Příspěvky na konferenci Myslete mimo zajeté koleje byly tak akorát dlouhé, hodně jsem je měla puštěné v autě, když jsem se vracela ze školení. Líbilo se mi, že se týkaly vždy konkrétní věci, nic obecného. Jsem ráda, že jsem si některé věci připomněla a také na mě dýchaly příjemnou atmosférou, byly hezky uklidňující a přinutily mě zastavit. Asi jsem to potřebovala, takže jsem za to byla dvojnásob ráda.
Petra Šimková, lektorka

*****

Děkuji za celou organizaci, chci moc a moc pochválit celkové pojetí, líbila se mi jednotnost, stejnorodost, celý přehledný systém konference. Děkuji všem. Daniela Šiknerová, www.inspirace-domov.cz

Konference pro mně byla velkým přínosem, jelikož jsem se poslední dobou cítila trochu vyhaslá a nyní se chystám opět začít malovat, zkusím malovat i kávou. Také mám v plánu již delší dobu si zavést deník a Martina Nosková mi dala pár inspirativních tipů, jak začít a co psát. Určitě se chystám vyzkoušet Sketchnoting, Org Pad a škálování nápadů.
*****

Posílám velké díky Vám paní Štádlerová. Příprava a realizace této konference byla jistě velmi náročná. Pokud se ptáte, zda to stálo za to, tak URČITĚ ANO. Byla pestrá jak na témata, tak na lektory, způsoby prezentace. Když jsem viděla pozvánku na konferenci ZDARMA. Tak jsem chvíli váhala, jestli to není virus a pokud ne, tak jsem přemýšlela o její kvalitě. Jsem moc ráda, že jsem mohla být její součástí. Děkuji. 🙂

***** 

Je toho spousta, co využiji – různé myšlenky a nápady z různých workshopů. Některé jsou skvělou inspirací pro mě soukromě (jako třeba ušití deníku nebo jeho vedení a malování), jiné zase chci využít ve své práci učitelky (např. Orgpad nebo vizuální poznámky).

*****

Uchvátilo mě „deníkování“ – už jsem začala tvořit vlastní deník-nevím co dříve. Dlouho plánuji napsat knihu- tak inspirace k psaní-cvičení. Nevěděla jsem, že existují fixy se štětcem, tečkovaný diář……..hned jsem zakoupila. Moc se mi líbil OrgPad-škoda, že jsem o něm nevěděla dříve-použila bych v práci učitelky. Nyní-v důchodu zkusím na recepty a životopis, sbírání obrázků a fotek…….Snad zvládnu technicky.:D. Příjde mi velmi přehledné. Děkuji za vše.

****

V podstate každá téma bola niečim obohacujúca, som síce viac „tuška,papír“ človek, ale aj nové digitálne veci ma zaujali, aby som mohla o nich komunikovať so svojimi deťmi, ktoré už niektoré poznajú viac ako ja :).

MIMO KOLEJE
Platforma pro kreativitu
v životě i práci

Sledujte nás