PhDr. Pavla Kotyzová, Ph. D.

Pavla Kotyzová – zkušená a podporující mentorka s kreativním přístupem, lektorka a trenérka dovedností potřebných pro autentickou osobní značku nejen podnikajících jednotlivců a majitelů malých firem.

Vedu lidi kreativní cestou ke zdokonalení komunikačních, prezentačních a dalších dovedností, souvisejících s vytvářením vlastní značky.
Tyto dovednosti jim usnadní soukromý i pracovní život, ukáží nové přístupy a možnosti, a tím umožní posílit sebedůvěru a rovnováhu, řídit život směrem k naplnění svojí vize.

Prostřednictvím on-line i off-line konzultací nebo workshopů budu spolu s vámi hledat způsob, co dělat, jak vyjádřit své představy o poslání a vizi a hodnotách, které vyznáváte: kdo jste, co chcete, kam směřujete, co je pro vás důležité. Podpořím vás v rozvoji dovedností pro kultivaci značky nezbytných.

Pomohu s praktickými řešeními ve všech pilířích: co dělat, jak mluvit, vypadat a jednat ve prospěch vlastní značky.
To vše v souladu s vaším cílem: prosadit sebe, svoje myšlenky, svoje produkty.

Dobrá značka je vyjádřením smyslu naší existence (poslání), toho, kam směřujeme (vize) a toho, co je pro nás důležité (naše hodnoty). S dobrou značkou získáme respekt a věrohodnost, snadněji prosadíme svoje produkty a služby, i sebe.

IMAGE JE MNOHEM VÍCE NEŽ TO, JAK VYPADÁME
Je to dojem, obraz, který si lidé o nás dělají na základě toho, jak s nimi komunikujeme, jak vypadáme my a naše prostředí, jak se chováme a jednáme, a jak zvládáme svou práci, v jaké kvalitě jsou naše produkty a služby.
Image máme, ať chceme nebo nechceme. Jen je třeba položit si otázku, jestli je to ta image, o kterou stojíme. Jaký dojem v mysli lidí vytváříme? Je-li vnímané image v souladu s naší osobností, s prostředím, kde žijeme, s naší představou o sobě. Také s našim produktem nebo službou, kterou poskytujeme, s pracovní a životní etapou, ve které jsme, nebo s cestou, na kterou se chceme vydat.

IMAGE MÁ VLIV NA NAŠI ZNAČKU
Jak nás lidé vnímají, podle toho se k nám chovají. Ovlivňuje to jejich jednání s námi, a má tak dopad na úspěch podnikání.

V žádném případě nejde o vytváření falešného umělého obrazu. Jde o kultivaci toho, co je nám vlastní, o zachování autenticity a jedinečnosti. O posílení silných stránek osobnosti. O kreativní hledání cest, jak slabé stránky posílit.

Věrohodné osobní značky dosáhneme prostřednictvím aktivit v oblasti čtyř pilířů: komunikace, vzhledu, chování, výkonu. Součástí každého pilíře značky je aktivit mnoho, a také řada dovedností.

PROČ JÁ - MOJE ZKUŠENOSTI
Řadu let vedu lidi v jejich rozvoji.
Aby se jejich osobnost a jejich podnikání vzájemně podporovaly.
Aby se snadněji prosadili na trhu.
Aby mohli řídit svůj život směrem k naplnění svojí vize, a ne jenom reagovat na vnější okolnosti.
Opírám se o své rozsáhlé vzdělání a o třicetileté praktické zkušenosti s rozvojem osobnosti, s vytvářením image a důvěryhodné značky firem i jednotlivců.

Pro svůj obor jsem atestována u České společnosti pro propagaci a public relations, dále jsem certifikovaným lektorem a konzultantem v oblasti manažerského rozvoje, absolventkou tříletého britského projektu Training of Management Trainers.
Absolvovala jsem řadu dlouhodobých i kratších odborných marketingových a seberozvojových kurzů, také vysokoškolské studium v oboru, kterým se zabývám.

To, jaká jsem dnes, to je moje autentická značka.
Je vyjádřením mého poslání.
Všechno to, co jsem se naučila, co bylo pro mne na mojí cestě užitečné, co mi pomáhalo kultivovat svou značku a překonávat nesnáze, chci předávat dál těm, kteří o to stojí. Zažila jsem řadu změn, pádů i vrcholů. A díky tomu je můj život jedinečný. Stejně jako ten váš.

I vy jste značka.

Pavla_Kotyzova-ukazka_prace - Pavla Kotyzova

REFERENCE:

Na Pavlu Kotyzovou jsem se moc těšila. Je to člověk, ze kterého vyzařuje pohoda a máte pocit, že se setkáte s dávným přítelem. Její práci jsem už trochu znala z dřívějška a taky ji sleduji v online světě, takže jsem nešla do něčeho úplně neznámého. Začaly jsme velmi přátelským rozhovorem. Pavla chtěla znát mou představu značky a také hodnoty, které jsou pro mě podstatné. Pavla vás dokáže jemně vést, klade otázky a vy si na ně pravdivě odpovídáte. Bylo důležité uvědomit si své slabé stránky, místa, kde potřebuji pomoci. Probraly jsme mou ideální klientku, možnosti komunikace směrem k mým zákazníkům, kde vím, že mám mezery. Dostaly jsme se až ke strategii, konkurenci, zazněla slova jako minimalismus, autenticita, konzistence, soulad osobního života a podnikání. Zaměřily jsme se na to, co mi chybí a chtěla bych zlepšit právě v mé komunikaci směrem k mým klientům. Za použití metody SMART jsme pak přešly rovnou k praktikování. V tuto chvíli jsem měla v ruce plán a věděla, jak ho mám uchopit. Z naší schůzky jsem si odnášela nejenom psané výstupy, praktické rady a úkoly pro své podnikání, ale také pocit, že se cítím jistější, mám správný směr a vím na koho se obrátit, kdybych v budoucnu ten směr začala ztrácet. Tímto jí moc děkuji!

Monika Tobolíková https://www.monikakresli.cz/

Tak to byla pecka! To bylo první, co ze mne vypadlo, když skončila konzultace s Pavlou. Tolik nových informací, tolik věcí se mi objasnilo. Jak rozpohybovat své podnikání? Tahle otázka mi běhala hlavou od té doby, co jsem se rozhodla, že se začnu živit tím, co mne baví. Jenže do teď to bylo spíše živoření, než uživení. Každý mi zatím radil vytvořit skupinu s velkým počtem lidí, nebo, dávat fotky na FB a k tomu hezké texty, posílat lidem novinky. Jenže jak na to? Skupinu bych vytvořit uměla, ale jak tam dostanu ty lidi? Ok, fotky by byly, ale jak mám napsat hezký text, když neumím psát? Sednu k počítači a padají ze mně jen strohé věty a popisy? Jak mám rozesílat emaily? Vždyť nemám komu. Po konzultaci už vím jak na to. Pavle se podařil zázrak. Pavla je čarodějka slov, vyzařuje z ní klid, její slova jsou srozumitelná, a aniž by vám říkala co máte dělat, nějak vás navede k tomu, že na to samy přijdete. Nejsilnější moment pro mne byl, když jsme se bavily o tom, že neumím psát. Řekla mi, abych popsala šperk, a jeho vznik který jsem vyrobila a měla jsem ho v ruce. Já jsem ho instinktivně v ruce převalovala, hladila a začala jsem mluvit. A to bylo jako blesk. Já vlastně neumím psát, ale protože si s kameny a svými šperky povídám, tak já vlastně umím úžasně mluvit. Když si to vždy nahraju, tak z toho může být nádherný popis. Moc Pavle děkuji, umí otevřít duši, a i když si myslíte, že vám něco nejde, vydoluje těmi správnými otázkami vaši odpověď. To, že její projev vám dá klid, že působí velmi mile a vyzařuje z ní úžasná energie je bonus navíc. Děkuji.

Daniela Đan Blechová https://www.facebook.com/blechova.daniela https://dandark.art/

Pavla Kotyzová patří k lidem, kteří mě v životě nejvíce ovlivnili. Nesmírně si vážím všeho, co mě naučila. Elán, s jakým dokáže člověku říct zpětnou vazbu, mě vždy inspiroval ke snaze o lepší výkon. Je přirozenou autoritou, která vzbuzuje respekt u svého okolí. Zároveň je to nesmírně pozitivní člověk, který vás dokáže nadchnout pro cokoliv. Stále čerpám z poznámek ke komunikaci, znalosti předávám svým vlastním posluchačům.

 

Sebi Chomiszak, dula a lektorka
zlaskykevzpominkam.cz

Pavla Kotyzová je lektor s mateřským citem, manažerským instinktem, kreativní myslí a empatickým přístupem. Mne (pedagoga na VŠ) i mého muže (starostu malé obce) naučila, jak najít a neztratit svoje lepší JÁ, jak empaticky a asertivně řešit (mnohdy konfliktní a nepříjemné) životní i pracovní situace s klienty, studenty, občany, ale i kolegy, jak se nebát vystupovat před davy lidí a mnoho dalšího. Pavla je pro mne vzorem ženských ctností s mužskou houževnatostí, a nejen proto ji mám ráda.

Ing. Martina Juříková, Ph. D., pedagog na univerzitě UTB Zlín, Fakulta multimediálních komunikací

Paní Kotyzová je úžasný příklad člověka, kterého si zamilujete už díky jejímu pozitivnímu přístupu a radosti ze své práce! K tomu výjimečné schopnosti lidi učit a motivovat je k lepším výsledkům! Je to člověk, který mě silně ovlivnil i na osobní úrovni a značce. Patří k velmi mála lidem, ke kterým v životě stále vzhlížím a s láskou v srdci vzpomínám! Pokud potřebujete kouče nebo motivátora s xletou praxí, paní Kotyzová je ten správný člověk! Také s ní po kurzu nezapomeňte jít na kafe a vyloudit pár životních rad, které vám pomohou a poradí, jak žít ve vlastní režii. Ať je vám 20, a nevíte kam na školu, nebo 50, a nevíte, co s životem, a není vám jasné, jak se vyhrabat z momentální situace…

Martina Brtnická, travel blogerka a publicistka www.maltatina.com

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „PhDr. Pavla Kotyzová, Ph. D.“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *