Ven Avenir

Ven Avenir je grafická designérka & brand specialistka se smyslem pro detail i širší souvislosti. Má dar naslouchat svým klientům, umí číst mezi řádky a tvoří kreativní, inteligentní a funkční design. Vytvoří pro vás logo a vizuální styl, které budou nejen lákat a oslovovat vaše ideální klienty, ale také odrážet vaši osobnost a duši vaší značky.

Mojí specializací, láskou i největší vášní je branding a vizuální styl.

  • Nevíte si rady, jaké barvy vybrat na web?
  • Jaká písma zvolit pro brožuru nebo jaká grafika by slušela obalům vašich produktů?
  • Přemýšlíte, jestli je dobrý nápad mít logo a jak by vlastně mělo vypadat, aby oslovilo vaše zákazníky a zároveň odráželo vaši osobnost a charakter vašeho podnikání?

S tím vším se na mě můžete obrátit a společně najdeme odpovědi na otázky týkající se vizuální stránky vašeho podnikání. Sladíme spolu vaši prezentaci, aby působila profesionálně, a přitom stále vystihovala vaši značku.

Tím ale nabídka mých služeb nekončí. Pohybujete se v online světě a potřebujete vizuálně vyladit své reklamy, příspěvky na sociální sítě nebo celý on-line produkt? Jsem tu pro vás. Podnikáte naopak v off-line prostředí? Graficky pro vás připravím letáky, brožury, vizitky, polepy nebo obalový design všeho druhu, stačí si jen přát.

Mou motivací je touha tvořit a realizovat neotřelé nápady, a především uspokojit přání a představy mých klientek a klientů. Jsem nadšená, pozitivní a mám dostatečné praktické znalosti a dovednosti, abych pro vás pracovala s nadhledem a lehkostí.

Obdivuji všechno krásné, estetické a jednoduché. Každý nový projekt je pro mě výzva, baví mě řešit problémy a těším se na nové příležitosti. Chci vás poznat, sdílet s vámi zápal pro váš byznys a vaše služby nebo výrobky a společně zjistit, co si přejete a potřebujete.

Mým hlavním cílem je najít řešení, které spojením inteligence a kreativity předčí vaše očekávání a přitáhne vám ty správné klienty.

Staňte se mou další výzvou. Těším se na vás!

 

 

REFERENCE:

Ven mi vytrhla trn z paty. Spolupráce s ní byla naprostá sonáta. Na začátku října jsem se pustila do skládání webu pro mé podnikání. Koketovala jsem s myšlenkou mít na něm grafiku na míru. Logo bylo v tu chvíli hudbou budoucnosti. Pustila jsem se do toho a snažila se dát dohromady nějaké čmarykání. A to i přesto, že deleguji na odborníky vše, v čem nejsem úplně kovaná. Chtěla jsem mít dílo co nejdříve hotové. A stalo se očekávané. Spoustu času jsem strávila neustálým přemýšlením nad tím, jakou barvu kam dát, co použít do bannerů, úplně se mi nezdálo písmo, celé mi to k sobě nějak nesedělo. Místo toho, abych se věnovala tomu, co mi jde od ruky, lámala jsem si hlavu nad vzhledem. Oslovila jsem Ven a pustily jsme se do toho. Její propracovaný proces, kterým mě provedla, byl zážitek, který stál za to zažít. Navrhla mi celý vizuální styl, doladila barvy, vytvořila nádherné logo, které odráží jak mojí osobnost, hodnoty, tak práci, které se věnuji. A to celé na první dobrou. Připravila mi i bannery pro sociální sítě, takže změna se promítla na všechna místa rychle. Nejenže mám díky ní vizuální styl, který lahodí mému oku i duši a o němž jsem před dvěma měsíci ani nesnila. Ale Ven mi ušetřila a i nadále šetří čas tím, že mám předpřipravené všechny komponenty, které jen stačí vzít a bez velkého váhání použít. Investice, která se rozhodně vyplatí.

Daniela Kunz - business architektka

www.danielakunz.cz

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ven Avenir“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *