Tomáš Vachuda

Jsem zapálený logotvůrce a autor e-knihy Vstup do světa logotvorby.

Tomáš Vachuda

Chcete vyniknout? Moc rád vám vytvořím jedinečné logo, které vás odliší od ostatních.

Loga tvořím přes 13 let a již více než 230 klientům jsem vytvořil logo na míru.

Více referencí, informací, ceník a testimoniály od spokojených klientů najdete na mém webu:

https://vachudatomas.cz/

REFERENCE:

Pan Vachuda je prostě „TOM“. T = TRPĚLIVÝ. S klidem profesionála reagoval na mé laické otázky, proč to je tak, a ne jinak. O = OCHOTNÝ. Velmi ochotně dodělával a předělával návrhy mého loga, obratem zasílal další soubory s vizualizacemi či jinými formáty. M = MACHR. Ne ten namistrovaný frajírek, ale pokorný profík, který ví, co dělá, evidentně ho to baví a je v tom dobrý.

Roman Věžník – www.veznik.cz

Tomášova tvorba mě na první pohled zaujala originalitou, kreativitou a barevným podáním. Od zaslání logodotazníku se spolupráce rozjela bleskovým tempem. Všechny návrhy a připomínky Tomáš skvěle zpracoval a byla radost sledovat, jak se logo vyvíjí z prvních několika desítek nápadů přes koncepty až do finální verze. Tomáš skvěle pochopil myšlenku mého nápadu a dokázal ji přenést na papír. Výsledné logo bych si nechal klidně vytetovat na čelo, jak ho mám rád. Komunikace a reakce - rychlé, ale nikoliv zbrklé. Kreativita – nápady, se kterými Tomáš přichází, by mě ani ve snu nenapadly. Ty, které se vám líbí nejvíce, pak dokáže zkombinovat v ještě lepší. Finance - transparentní od začátku až do konce. Výsledek tvorby - je jedno, co pro vás bude Tomáš zpracovávat, budete to milovat.

Michal Štipl – https://hvezdar.cz/

Gratuluji. Jestli totiž čtete tohle doporučení, je vaše hledání tvůrce log u konce. Nebo by alespoň mělo být. Protože najít dalšího člověka, který je schopen tak přesně nacítit brand a načrtnout rovnou několik skvěle sedících variant loga, se vám nemusí podařit. A k tomu si připočtěte příjemnou a rychlou komunikaci. Prostě s radostí doporučuji.

Miroslav Kynčl – www.nevyspalamama.cz

S Tomem jsem spolupracoval na několika projektech, kdy on navrhoval logo a já následně vytvořil webovou prezentaci. Spolupracuji s ním hlavně proto, že dokáže nad zadáním přemýšlet, správně se ptát a přinášet zajímavé nápady. Výsledná loga pak mají svoji osobitost a nejsou jen tak překreslená podle aktuálních trendů. Jeho návrhy si drží vysokou kvalitu zpracování, grafického cítění a jsou dodány s vizualizací loga na různých místech, což ocení nejeden klient. Samozřejmostí je aktivní přístup, bezproblémová komunikace a dodržené termíny.

Jan Kyzlink – https://jankyzlink.com/

Spolupráce s Tomem probíhala nad veškerá očekávání. Kromě vysoké odbornosti oceňuji zejména naprosto spolehlivé dodržování termínů, kreativitu a vlastní nápady. Těším se na další spolupráci!

Jakub Velička – https://icadet.com/

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Tomáš Vachuda“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *