Korálkárna Rooya

Naší silnou stránkou jsou bižuterní kovové komponenty vysoké kvality - zapínání, kaplíky, přívěsky atd. Máme nejširší nabídku korálků Miyuki - Delica 11/0, kulatý rokajl 11/0 a 15/0. Vedeme široký výběr korálků MATUBO - 11/0, 7/0, 8/0 a Superduo. Milujeme korálky firmy Rutkovsky - české mačkané, máme spoustu krásných barev a tvarů. Najdete u nás mnoho ohňovek od průměru 2 mm a také velký sortiment perel velmi vysoké kvality české firmy Perlex. Z návlekových materiálů jmenujme lanka, pruženky, vlasce, silony, speciální nitě S-lon a DuraThread, dráty, kůže a voskované šňůry.

Ze specialit u nás najdete skleněné bublinky a lahvičky se všemi komponenty, kabošony skleněné i z kamenů s příslušnými lůžky a naše vysoce kvalitní nerezové kleště a další nástroje. Koupíte u nás také široký výběr korálků z polodrahokamů a minerálů včetně horké novinky štípaných objektů na drátování a jiné techniky.

Natáčíme videa, najdete je na Youtube kanálu Tvoření s Rooyou. Připojte se do naší Facebook skupiny Tvoření s Rooyou - je živá, inspirativní a různorodá.

Další sekcí našeho e-shopu jsou skleněné tyče a další pomůcky na vinutí perel, barvy a pomůcky na malování na vodní hladině EBRU, bezpečnostní oči a pískátka, háčkovací příze Perlovka, jeansové nitě a háčky, scrapbookové papíry Rayher, kompletní sortiment Cleopatre (křišťálové pryskyřice, lepidla a laky).

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Rooya“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *