Pedagogický diář

Praktický parťák každého moderního učitele. Pedagogický diář a zápisník ti připomíná nejen schůzky, úkoly a prázdniny, ale i to, co je ve tvé profesi důležité – tvou vlastní vizi o tom, jakým učitelem dětem chceš být – pravidelně tě inspiruje a pomáhá ti růst i hodit se do pohody. Ví, že učitelé jsou vytíženi, vede tě proto k efektivitě i klidu a dává ti i mnoho tvůrčího prostoru, dokonce ti podrží věci, když běžíš na hodinu. Je vytvářen skvělými učiteli pro moderní učitele.

Spojením kvality, praxe, zodpovědnosti, inspirace a udržitelných přístupů pro život ve 21. století vznikl produkt, který pomůže každému aktivnímu činiteli vzdělávacího procesu naplnit jeho cíle v profesním i osobním životě. Víme, že spokojený a nadšený učitel je pro každého žáka tím největším pokladem. Podporujeme české učitele v jejich profesní dráze i osobnostním růstu.

Pedagogický diář poskytuje prostor pro plánování školního roku, tvorbu ročního výukového plánu, dílčích školních i mimoškolních aktivit i svého vlastního růstu. Přinášíme inspiraci a motivaci do dnů, ve kterých jí není mnoho, zároveň nabízíme nadhled skrze zajímavé pedagogické akce. Nabízíme nástroje pro zhodnocení svých plánů, cílů i výkonů.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Pedagogický diář“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *