Mishula Creative

Jsem kreativní grafička s jemnocitem zaměřená na oblast v online podnikání. Cítím a vnímám, že dokáži klientkám ulehčit práci s volbou designu ve svých materiálech a kampaních, kde jsem i pravou rukou po technické stránce (mám přesah do prodejních stránek, e-mailing, prodejní kanály). Mé klientky jsou nadšené, dokážu i z mála udělat hodně a přitom zachovat důraz, cit a hlavní sdělení v obsahu, aniž bych do něj agresivně zasáhla (žádny design není špatný, jen se někdy hodí ho trochu učesat).

Vlastním e-shop se šablonami na Instagram, nebo je možné zpracovat šablonu na míru.

Dále zpracovávám marketingové materiály, které respektují vizuál značky, aby byla zachována jednotnost. E-booky, letáčky, vizitky.

Každý měsíc pořádám webináře na témata ohledně grafiky, brandu a designu.

VIP grafická i technická podpora při plánování kampaně - zpracovávám prodejní stránky, připraveným textům dávám grafickou podobu. Emailům dám hezký vzhled a zpracuji lákavé pracovní listy.

Redesign webových stránek, aby ožily, dýchaly a působily půvabně a přitažlivě v souladu s celým brandem.

 

 

REFERENCE:

Podpora od Míši je vždycky super. Je jedno, zda jste v kurzu, jdete na webinář nebo si koupíte šablonu. Vždy se vám bude věnovat a dostanete spousty tipů co a jak na IG. Ještě nikdy jsem neviděla, že by ji kdo zaskočil otázkou. Tento kurz byl nabitý informacemi a praktickými ukázkami. Ideální pro každého, kdo se svým feedem bojuje.

Markéta Vávrová

www.marketecka.cz

 

V lednu jsem absolvovala u Míši webinář a jsem za něj maximálně spokojená. Dozvěděla jsem se vše potřebné a také jsem dostala zpětnou vazbu profilu, která mi ukázala druhý pohled na mojí snahou a to bylo pro mě to nejzásadnější. Teď už jen podle rad doladit vše k maximální spokojenosti. Všem, kdo se chce posunovat dál ve své snaze dobít internet, tento kurz doporučuji, Míša je skvělá!

Simona Garbová

www.lasira.cz

 

Míša je jedním slovem skvělá a stejně tak skvělý byl její kurz. Míša je empatická, usměvavá, perfektně vše vysvětlí, nikomu nic nenutí, nasměruje, pochválí. Kromě teorie kurz obsahuje spoustu praktických ukázek a zpětné vazby a hodnocení různých profilů. Díky Míše jsem si ujasnila jakou cestou jít. Kurz určitě doporučuji všem, kdo tápou jak naložit se svým feedem. Míšo díky za tvůj čas a tvou podporu!

Petra Hanyková

www.hanydekorace.cz

 

Míša naprosto a to na první dobrou mi vytvořila šablonu přesně podle mých představ. Takhle bych ji v životě nevytvořila, proto jsem ráda, že se moje šablona dostala do rukou profesionálky. Vyzdvihuju skvělou komunikaci a praktický návod. Neváhejte, doporučuju.

Hana Rychnovská

www.zlaskykjidlu.com

 

S Míšou spolupracuji už několikátý projekt a vždy žasnu, s jakými nápady přijde. Nejedná se pouze o návrh šablony a dalších designů, které jsou vždy krásné a mají TO NĚCO NAVÍC, ale dokáže dát skvělá doporučení a tipy ke sdílenému obsahu a značce celkově. Za mě TOP spolupráce! Děkuji! Přijdu zas :))))

Kateřina Šedová

www.katkasedova.cz

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mishula Creative“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *