Míša v šálku

Míša v šálku je malé internetové papírnictví otevřené pro všechny zájemce o plánování, diáře, bullet journal a další kreativní tvoření. Vyrábíme samolepky do diáře, bloky a další produkty s vlastními akvarelovými motivy, které vznikají v samém srdci Brna.

Papírnictví Míša v šálku založila blogerka a kreativní duše Michaela Kolková, která se řadu let věnuje kreativnímu plánování ve stylu bullet journal, mění své ilustrace v samolepky a nechává rozkvést diáře českých milovníků papírnictví.

V e-shopu si vyberete z množství dekoračních, plánovacích i vinylových samolepek do diáře. Naší specialitou jsou samolepicí květinové věnečky, které ozdobí každý bullet journal i vyrobené přání. Samolepky vyrábíme sami, každý aršík nám projde rukama a pečlivou kontrolou. Autorské akvarelové ilustrace najdete také na trhacích blocích, to-do listech a plackách. Pojďte se s námi zamilovat do plánování ještě o květinku víc!

Co u nás najdete?

  • Samolepky do diáře
  • Vinylové samolepky
  • Samolepky květinových věnečků
  • Trhací to-do bloky
  • Placky a další doplňky
  • Vše s vlastními, ručně malovanými motivy

Je bullet journal vaším šálkem kávy? Objevte tipy a návody na jeho tvoření, krasopis i malování akvarelem. Stačí sledovat Míšu v šálku na Instagramu nebo Youtube a přidat se ke stále rostoucí komunitě milovníků papírnictví!

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Míša v šálku“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *