Mementerra s. r. o.

Věříme, že život je zábava a že ty nejlepší zážitky si zaslouží být uchovány fyzicky, ne pouze v mobilu. Tvoříme originální vzpomínkové knihy a deníky, díky nimž zažijete nová neotřelá dobrodružství a nikdy na ně už nezapomenete.

Další informace

www

https://www.mementerra.cz/

Telefon

+420 602 742 784

Kontakt

info@mementerra.cz

Sociální sítě

https://www.instagram.com/mementerra/
https://www.facebook.com/mementerra

Jsme Mementerra. Od roku 2016 tvoříme a prodáváme kvalitní zážitkové knihy a alba, které vedou k vědomému a kreativnímu trávení času. Zároveň poskytují možnost zaznamenávat si vše hezky fyzicky na papír, aby vzpomínky nezmizely v propadlišti digitálních úložišť.

S našimi produkty se člověk nikdy nenudí. Může do nich lepit fotky, psát zážitky, kreativně si je upravovat a zdobit. K tomu ho vede jednoduchá návodná grafika a také výzvy ke splnění. Věříme, že je dobré narušovat zaběhlé rutiny a zažívat nová dobrodružství. K tomu lidi inspirujeme i skrze náš blog a sociální sítě.

Na našem e-shopu naleznete knihy a deníky pro páry a rodiny, novomanžele, pro maminky a děti, ale také pro majitele mazlíčků, nadšence do gastronomie nebo cestování. Každý produkt je vyroben z kvalitních materiálů, aby byly vzpomínky bezpečně uchovány po desítky let. Mimo to nabízíme široký doplňkový sortiment, jako jsou samolepky, sešity, fixy, washi pásky a další pomocníky pro kreativní tvoření.

Sortiment průběžně rozšiřujeme jak na základě našich vlastních nápadů, tak zpětné vazby od zákazníků. Ta je pro nás velice důležitá. Zapojujeme fanoušky do tvorby nových produktů a jsou pro nás vždy na prvním místě. Tvoříme s láskou a věříme, že je to na našich produktech znát. Můžeme vám slíbit, že nudit se s nimi nikdy nebudete. Možná díky nim dokonce začnete vědoměji trávit čas, rozvinete svoji kreativitu a upevníte vztahy se svými nejbližšími i se sebou samými.

Mementerra

Vzpomínky, kterých se můžete dotknout

Už když jsem si knihu objednávala, tak jsem tušila, že bude povedená, ale že bude až takhle super, to jsem tedy nečekala! ? Je obrovská, tlustá, plná stovky nápadů! Klobouk dolů před autorem, tohle nemáme šanci stihnout ani za 5 let. Moc se mi líbí i grafický desing, v jednoduchosti je síla! Původně jsem váhala nad koupí kvůli ceně, ale teď vidím, že kniha má daleko větší cenu! ? Navíc super komunikace a ochota, nezbývá než doporučit všem párům! Díky!

Věrka

 

Skvělá kniha!!! V době, kdy jsem hledala svatební dar pro naše přátelé, na mne ""vykoukla"" kniha ""Our Love Challenges""a jsem za to nesmírně ráda. Ukázky z ní se mi i příteli natolik líbily, že jsme nakonec koupili i výtisk pro sebe. V dnešní době často páry neví, co spolu dělat a tato kniha je perfektní k rozbití stereotypních aktivit, vytvoření nových (i hezky praštěných) společných vzpomínek a hlavně k podpoře společně tráveného času. S přítelem nás výzvy natolik baví, že vymýšlíme ve velkém i vlastní. Děkuji za Vaši skvělou práci a přeji mnoho úspěchů a ještě více prodaných výtisků. Stojí to opravdu za to! Osobní poděkování zahřálo u srdíčka.

Nikola

 

Zakoupeno jako dárek pro kolegu - novopečeného otce. Nevím, co je obsahem, ale určitě je kniha krásná a veselá i uvnitř. Uvedla jsem, že mu nesu práci a ten milý údiv tatínka byl krásný. Inspirací mi byl Deník mojí kočky, který vždy vyvolá u prohlížejících smích a to nejen z dolepených fotografií, ale z celkového pojetí. Moc hezké věci děláte!!!

Helena

 

Knížka je opravdu super. Ještě lepší, než jsem vůbec čekala. Jednu máme my doma a další jsem objednala a darovala kamarádkám maminkám. Už se nemůžu dočkat, až si to jednoho dne celé budeme s dětmi procházet. A oni na to kouknou třeba za 40 let. Nádherná vzpomínka na cely jejich vyvíjející život.

Renata

 

Knihu jsem koupila k Vánocům synovi a jeho rodině. Úspěch měla ohromný. Snacha se rozhodla, že zapisovat začnou hned a začnou loňským rokem .Úspěch slavila i Vaše lustrace , obrázky jsou takové pohlazení po duši. Vnouček se těší, že si může do knihy i sám něco namalovat. Opravdu se Vám moc povedla a vřele všem, kteří ještě váhají, doporučuji. Romana

Romana

Další informace

www

https://www.mementerra.cz/

Telefon

+420 602 742 784

Kontakt

info@mementerra.cz

Sociální sítě

https://www.instagram.com/mementerra/
https://www.facebook.com/mementerra

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mementerra s. r. o.“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *