Magda Jedličková

Tvořím funkční weby s energií klienta.

Další informace

www

http://www.jedlickovaonline.cz

Kontakt

magda@jedlickovaonline.cz

Telefon

+420 603 413 258

Sociální sítě

https://www.facebook.com/magda.jedlickova.3/

Kategorie:

Tvořím weby ve Wordpressu na Divi nebo v Elementoru. Vždy poslouchám klienta, co od webu očekává a potřebuje. Na základě toho navrhnu nejlepší individuální řešení.

Váš web bude vizuálně dokonalý, ale také funkční, rychlý, optimalizovaný, bezpečný, s logickou a jasnou strukturou.

Kromě tvorby nového webu vám nabízím i redesign vašich stávajících stránek nebo převod na novou platformu (např. z Miowebu, Webnode, Avady na Divi nebo Elementor).

Nedílnou součástí mojí práce jsou také konzultace, kde vám pomohu během chvilky vyřešit/poradit s tím, co vás ohledně vašeho webu trápí.

Tvorba webů mě absolutně pohltila a svoji práci miluji.

 

REFERENCE:

Když jsem stála před úkolem změnit redakční systém webu, měla jsem z toho hrůzu. Strašně se mi do toho nechtělo! Naštěstí jsem udělala to nejlepší rozhodnutí a svěřila tuhle akci profíkovi – Magdě Jedličkové.

Spolupráce s ní byla skvělá. Její zkušenosti a přehled byli hodně znát a celý proces měla výborně naplánovaný, včetně vzájemné komunikace. Nebyl problém dokončit vše v domluveném termínu, přestože dílčích stránek na webu bylo nakonec malinko víc. Měla jsem o webu nějakou představu, ale moc mi pomohly její vstupy a připomínky, díky kterým vnímám výsledný web jako velmi povedený. A to nejen po vizuální stránce, ale také po té technické, protože přispěla nemalou měrou k lepší funkčnosti a výkonnosti webu, což já bych jako laik nikdy nedokázala. A za to jsem náramně vděčná. I když jsme narazily na některé složitější úkoly, našla vždycky řešení a slova „To nepůjde.“ jsem od ní prostě neslyšela. Velmi si cením jejího profesionálního a pro-klientského přístupu a ochoty poskytnout vlastně i něco navíc. Vřele doporučuju!

Zuzana Dvořáčková

www.zuzanadvorackova.cz

 

Magda mi jako první ukázala, jak vlastně funguje delegování. Víte co bylo nejvíce super? Že jsem pochopila, že se jí mohu naprosto bezmezně a beze strachu svěřit do rukou. Samozřejmě nejen sebe, ale hlavně své podnikání a finance, fakturace, splátky. Ušetřila mě hodinových trápení a koupi nového počítače, který by letěl brzy z okna! Vyřešila za mě komunikaci s podporou fakturačního systému a vše nastavila a napojila na můj web dle mého přání ve velmi krátkém čase. Poté jsme se domluvily na převod mých stránek z Miowebu na Divi, restukturalizaci a redesign stránek. A výsledek je skvělý! Magda je velmi efektivní a spolupráce s ní je win-win.

Štěpánka Vernerová

www.stepankavernerova.cz

 

Když jsme potřebovali založit nové webové stránky, obrátili jsme se na Magdu s prosbou o pomoc. Měli jsme jen hrubou představu, jak by stránky měly vypadat, ale jinak jsme vše s důvěrou nechali na Magdě. A musím říct, že výsledek nám vyrazil dech! Stránky jsou perfektní, jsme prostě nadšení… Už komunikace během jejich tvorby byla na jedničku, ale výsledek naprosto předčil naše očekávání. Navíc je znát, že Magda webovky vytvořila s láskou a citem, radila nám, pomáhala… Jsem strašně ráda, že přestože jsme takoví lajdáci hlavně co se týče fotek, dokázala Magda vytvořit nádherný web.

Žaneta Ciemalová

www.pradedovovcelarstvi.cz

 

Webové stránky byla moje noční můra, několikrát jsem se obrátila na odborníka a vždy jsem odcházela s tím, že je všechno špatně. Nakonec jsem začala dělat stránky sama a moje „trápení pokračovalo“. Pak jsem dostala doporučení na Magdu, a hned jsme se domluvily na předělání webu, hlavně jeho zjednodušení. Magda dokázala vystihnout to, co dělám. Sladit fotky, grafiku a nastavit vše, co potřebuji. Pomohla mi s mým prvním on-line kurzem, připravila prodejní stánku, propojila všechny aplikace, tak aby vše perfektně fungovalo. A velice si vážím její podpory a trpělivosti, se kterou dokáže pracovat.

Zdeňka Šulcová

www.zdenkasulcova.cz

Další informace

www

http://www.jedlickovaonline.cz

Kontakt

magda@jedlickovaonline.cz

Telefon

+420 603 413 258

Sociální sítě

https://www.facebook.com/magda.jedlickova.3/

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Magda Jedličková“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *