Lenka Pukančíková / Pohyblivé obrázky

Jsem lektorka audiovizuálního obsahu a také tvořím databanku. Učím úpravu audia a tvorbu pohyblivé grafiky.

Další informace

www

pohybliveobrazky.cz

Kontakt

lenkapu@gmail.com

Telefon

+420 702 061 691

Sociální sítě

https://www.tiktok.com/@pohyblive_obrazky
https://www.facebook.com/pohybliveobrazky

Už rok provozuji Pohyblivý klub, ve kterém je veškeré zázemí pro podnikatele, kteří se chtějí naučit nové věci v oblasti videí, zvuku, podcastů, meditací a grafiky. V klubu je aktuálně 5 kurzů, které se týkají především technického nastavování grafiky, videí a zvuku. Ale natáčím také návody o správě Youtube kanálu nebo o SEO webu a videí.

Kromě kurzů nabízím v klubu i databanku, jejíž obsah přizpůsobuji podle přání členů. Zaměřuji se hlavně na spirituální směr, takže skládám především relaxační skladby pod vaše vedené meditace a maluji třeba symboly čaker nebo znamení. Ale najdete u mě i běžnou podkresovou hudbu nebo neutrální pozadí pro příspěvky na sítě.

Pokud tedy hledáte levný zdroj různorodé hudby a zajímavé prvky pro vaši grafiku, neváhejte se podívat na Pohyblivou databanku.

Součástí klubu je také Facebook skupina, ve které sdílím různé audiovizuální tipy a kromě toho odhaluji podrobnosti mých Facebook kampaní. V klubu najdete také seznam externích databank, kde můžete shánět další zdroje pro vaši online tvorbu.

V klubu nabízím 4 úrovně členství podle toho, jaký obsah si přejete mít na webu zpřístupněný. Na více podrobností se můžete podívat tady: https://pohybliveobrazky.cz/nabidka/

 

REFERENCE:

Lenka mi otevřela oči, jak snadné je nahrávat vlastní meditace. Ušetřila mi svým kvalitním instruktážním videem, které krok za krokem vysvětlí jak pracovat audio nahrávkami, soustu času, práce a nervů. Od Lenky mám také její balíček Binaurálních a solfeggio frekvencí, které prohlubují zážitek z řízených meditací a dávají mi větší flexibilitu ve výběru hudby. Dodat si k jakékoliv hudbě potřebné frekvence je velmi cenná možnost zkvalitňující mé služby.

Petra Guhlová Adams

www.petraguhlova.com

 

Kurz byl boží, wow. Stručný, jasný, přehledný, hutný, hustý, prostě skvělý 🙂

Líbilo se mi, žes ukazovala práci i v neplacených programech.

Oceňuji, že jsi ve skupině stále k dispozici.

Děkuji ti za kurz.

Krásné dny.

Petra Holubová

www.pruvodkynenaceste.cz

 

Jestli to ještě někdo nevíte, tak Lenka Pukančíková je geniální... její kurz úpravy audia od A do Z je skvělý, ušetřil mi mnoho nervů.

Je to skvěle natočené a vysvětlené, díky tomu jsem dokázala připravit vizualizaci s hudbou pro svou klientku. V životě bych neřekla, že tohle někdy zvládnu. Lenka je skvělá lektorka a její kurz je krásně přehledný a jednoduchý.

Veronika Haluzová

www.verhal.cz

 

Ahoj, jsem nadšená. Jednak ze mě spadla ta tíže, když jsem slyšela slovo počítačová grafika, měla jsem opravdu blok a úplně mě to paralyzovalo, přitom uvnitř jsem velmi tvůrčí a ráda se učím nové věci, jedna moje část si vždy přála dotknout se práce v této oblasti a umět se v ní aspoň na základní úrovni orientovat a tvořit. Neskutečně mě baví tvůj způsob vedení, ta nenásilnost lehkost a hravost. To jsou obrovské kredity, moc jsi mě inspirovala, děkuji.

Kátika Tavalašková

www.katikatalavaskova.cz

 

Kurz na střih audia od Lenky je za poslední kvartál jedna z nejlepších investic! Během dvou hodin studování jsem načerpala takovou jistotu, že jsem pak za půl dne kompletně střihla dvouhodinovou mp3 s terapií na odstranění migrén. Je to dokonale popsaný, přehledný a jako bonus ještě sekce meditačky - taky ji využiju a podcasty - taky. Leni díky, zachránila jsi mi nervy.

Jana Popelka

www.janapopelka.cz

Další informace

www

pohybliveobrazky.cz

Kontakt

lenkapu@gmail.com

Telefon

+420 702 061 691

Sociální sítě

https://www.tiktok.com/@pohyblive_obrazky
https://www.facebook.com/pohybliveobrazky

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Lenka Pukančíková / Pohyblivé obrázky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *