Euphoris

Milujeme papír a rádi si uchováváme vzpomínky na hezké chvilky. Proto vznikl Euphoris – radost z tvoření – papírnictví s českými a slovenskými materiály pro vaše papírové projekty.

Další informace

www

http://www.euphoris.cz

Telefon

+420 774 921 121

Kontakt

info@euphoris.cz

Sociální sítě

https://www.instagram.com/euphoris_cz/

Milujeme papír a rádi si uchováváme vzpomínky na hezké chvilky. Proto vznikl Euphoris - radost z tvoření - papírnictví s českými a slovenskými materiály pro vaše papírové projekty.

Naše originální motivy jsme zakomponovali do samolepek, které jsou nejoblíbenější z naší nabídky. Proto je u nás nejdete v průhledné (fóliové) nebo papírové variantě. Jsou skvělé pro rychlé dozdobení vašich scrapbookových projektů. Motivy samolepek doplňují také tematické papírové výseky.

Bez razítek se neobejde žádná papírová holka (nebo kluk) a proto vám přinášíme mnoho různých motivu a textů, které se hodí na dozdobení alb, diářů nebo deníků. Vyrábíme také plastové šablony s našimi motivy, které využijete nejen v papírovém tvoření ale také pro Home Decor.

V naší nabídce naleznete i další pomůcky pro scrapbook a jiné papírové techniky - inkousty, scrapbookové papíry, alba....

Další informace

www

http://www.euphoris.cz

Telefon

+420 774 921 121

Kontakt

info@euphoris.cz

Sociální sítě

https://www.instagram.com/euphoris_cz/

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Euphoris“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *