Bílé místo

Bílé místo je internetové křesťanské papírnictví. „Bílé místo“ je taky splněný sen – sen spojit design s vírou. Naše produkty v sobě skloubí víru & citlivou estetiku.

Chceme přinášet produkty, které jsou krásné na pohled i dotyk a zároveň inspirují v duchovním životě, ve vztahu s Bohem.

Bílé místo začalo jako instagramový profil s krasopisnými biblickými citáty. Stačil jen krůček, citáty naplnily diář 2020 a později i další produkty – a tak se zrodil eshop. V roce 2021 oslavil 2. narozeniny ♥

Prvním produktem Bílého místa byl diář 2020 „Jeho plány, moje plány“. Kolekce papírenských produktů se pak dále rozšiřovala o duchovní deník Já & On, Biblické karty, křesťanskou Cvičebnici krasopsaní, přání, sešity a plakáty. A diář – praktický povzbuzovatel v hezkém kabátku – ten zatím nechyběl žádný rok. Pokaždé k němu navíc přibyly další a další doplňky – od plátěného pytlíku, přes propisku a poutko až po tolik oblíbené samolepky.

„Bílá“ v názvu symbolizuje čistotu, jednoduchost, krásu, ale také bílý kus papíru, na kterém mohou vznikat nová díla [to, že je to zakladatelčina nejoblíbenější barva, asi nemusíme dodávat :)]. Produkty Bílého místa jsou využitelné pro všechny křesťany i hledající.

Díky, že jsi tu s námi.

Srdečně Karolína & tým Bílého místa

REFERENCE:

Papírnictví Bílé místo je moje srdcová záležitost. V diáři najdete biblické citáty, prostor pro své úvahy a ujištění, že Bůh je s vámi.

Martina V. Kopecká

 

 

 

 

 

Dneska mi přišel diář a Biblické kartičky. Kdybych nebyla v práci, nahrála bych ten radostný taneček, co jsem si v kanclu zatančila. To je skvost. Je to lepší než diamantový prsten. Taková nádhera! Nálepky jsou pohádkové, takové už jsem dlouho hledala na vyšperkování. Prostě a jednoduše: nádherná práce. Hned je ten svět zase o něco krásnější.

Eva T.

 

 

 

 

Na tento diář jsem se letos strašně těšila a hned, když jste ho přidali na eshop, jsem si ho musela objednat. Dostala jsem ho ale až na Vánoce a musím říct, že větší radost jsem dlouho neměla! Krásnější diář jsem nikdy neviděla! Je absolutně dokonalý a přesně takový, jaký potřebuju. Už se nemůžu dočkat, až do diáře začnu plánovat a těším se na Jeho plány!

Bára S.

 

 

 

 

Dnes jsem si byla vyzvednout diář v Zásilkovně. Je to jedna z nejkrásnějších věcí, jakou jsem kdy měla v ruce. Když jsem jím listovala, vnímala jsem všechen ten čas a lásku, s kterou byl tvořený. Je překrásný a nemůžu se dočkat na začátek ledna! Díky za tuto krásnou a hlubokou práci.

Antonia J.

 

 

 

 

Lepší diář jsem v ruce neměla. Obsahuje vše, co očekávám od diáře a to v úžasné formě. A to, že jsou tam i biblické verše a sebereflexe a vše má tak dokonalý design je jen třešničkou na dortu.

Tereza N.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Bílé místo“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *