Barbora Morávková

Jsem markeťačka s vášní pro mazlíčky.

Mojí vášní je i TikTok.

Charakterizuji jej těmito slovy: Objevuj – Uč se – Bav se

Učím online podnikatelky jeho efektivní využití jako marketingového nástroje pro budování svojí značky.

TikTok jsem na podzim roku 2020 začala prozkoumávat z pohledu jeho marketingového potenciálu. Od nasávání teorie jsem v listopadu 2021 přešla k tvorbě na tomto účtu www.tiktok.com/@poradna_pro_mazlicky

Jsem tu proto, abych bořila mýty o této platformě a ukázala vám její potenciál pro budování vaší značky. S mojí pomocí získáte odvahu se do tvorby na TikToku pustit a oslovit nové publikum, nové klienty. Společně vytvoříme strategii vašeho působení na této platformě. Objevíte se mnou to, co je potřeba udělat a pochopit, abyste využili sílu TikToku naplno, stali se love brandem a přitáhli si platící klienty. Dostanete od mě názorné návody ke správnému nastavení a orientaci na této platformě, tipy (i technické) k tvorbě videí, náměty na jejich obsah. Udělám vše proto to, aby vás tvorba na TikToku bavila a přinášela kýžené výsledky.

Pojďme se společně potkat na poznávací konzultaci. Zhodnotím, jestli je TikTok pro vás ten správný marketingový kanál, a ukážu vám další kroky naši společné cesty za jeho objevováním.

Stanete se expertkou ve svém oboru na TikToku, stejně jako já? Ještě je k tomu příležitost!

 

 

REFERENCE:

Báru jsem oslovila, když jsem zaznamenala její skokový růst na TikToku. Zajímalo mě, jaké kroky k tomu podnikla. Probraly jsme společně strategii, jak nad TikTokem přemýšlet a jaké akční kroky povedou k cíli. Chtěla jsem totiž začít aktivně TikTok využívat pro můj nový projekt osobní stylistky. Bára mi dala nejen potřebné rady a tipy, ale hlavně odhodlání a motivaci začít na tom makat. Nejsem ještě v cíli, ale rozhodně vím, jak na to. Líbí se mi, že Bára boří zažité mýty o této sociální síti a přemýšlí nad ní i byznysově. A to je přesně to, co jsem potřebovala.

Ing. Kristýna Hrabalová

Markeťačka se specializací na Facebook reklamu a nově také osobní stylistka

www.kristynahrabalova.com

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Barbora Morávková“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *