Anna Marie Namalovala

Útulné, ručně malované akvarelové ilustrace

Kategorie: ,

Nabízím vám originální ručně malované ilustrace. Moje kresby akvarelem, které jsou zarámované inkoustem nebo akvarelovými tužkami, jsou plné detailů, různých textur a pozitivních emocí. Mezi má oblíbená témata patří útulné kavárny, lahodné dorty, teplé nápoje a svěží listy pokojových rostlin. Vytvořila jsem také menší kolekce kreseb inspirované cestami do Portugalska, Jižní Koreje a nyní také Francie, kde v současné době bydlím. Můj výtvarný projekt se jmenuje „Anna Namalovala“ (v angličtině „Anna Marie Draws“) a již nyní má mezinárodní ohlas na sociálních sítích a těší se z prodejních úspěchů na trzích v Praze, Berlíně, Paříži a Lyonu. Lidé zejména oceňují originální rukopis.

Momentálně nabízím své kresby ve formátech A4 a A5, dále vytvářím i pohlednice, záložky, obálky a samolepky.

Co můžu udělat pro Vás? Se svými zkušenostmi s kreslením v různých stylech (minimalistické, detailní) mohu vytvořit pro vaše podnikání vizuální identitu, která bude vystupovat z davu. Unikátní ilustrace můžete prezentovat na webovkách, sociálních sítích, vizitkách a podobně. Teplý a sytý akvarel a kouzlo ruční kresby Vám dodají vizuální unikátnost.

Pár nápadů, jaké ilustrace pro vás mohu vytvořit:

  • Zvěčnění vašich produktů
  • Exteriér či interiér vašeho obchodu
  • Ručně psané texty a kresby ve vašich firemních barvách
  • Ilustrace pro razítka, věrnostní karty či dárkové poukazy
  • Vzor pro firemní balící materiály, krabice, látku atd.

Malovala jsem obrazy pro soukromé účely (např. obraz domu v Damašsku či obývací pokoj klientky) i profesionální jako Klapyklapp.

Jsem také otevřená spolupracím s dalšími kreativci. Například nyní pracuji na menší sérii v rámci „Art Therapy“ s francouzskou značkou recyklovaného papíru.

V galerii nebo na mé internetové stránce můžete vidět příklady mých projektů a stylů. Jestli máte zájem o spolupráci nebo o zakázku, můžete mě kontaktovat emailem nebo přes Instagram.

 

 

REFERENCE:

Som hrdý majiteľ personifikovanej ilustrácie od Anny, kedže som si nechal zvačšiť spomienku na náš byt formou ilustrácie, hneď ako som na ňu na instagram natrafila. Spolupráca s ňou bola super a konečné dielo vymočne krásne ❤️ Anna zachytila všetky detaily a aj atmosféru zo slnkom zaliateho izby/pokoja. V priebehu tvorby ilustrácie mi posielala updaty a výslednú krásu mi osobně dorucila, kde som mala príležitosť se seznámit s touto milou úmělkyňou. Ak by ste uvažovali o nějakom darčeku pre seba, či blízkých věřte, že ilustraciou od Anny urobíte velkú radost ✨

Zuzana B.

soukromý klient, Praha

 

Anna pro moji značku dětského oblečení Klapyklapp vytvářela dvě loga - jedno se týkalo přímo názvu značky a druhé jeji vizuální podoby. Obě loga jsem potřebovala vymyslet tak, aby se dali použít také na textilní štítky, které se všívají do švu oblečení. Anna mi vytvořila několik návrhů na míru podle zadaných kritérií a asi pět návrhů se mi opravdu hodně líbilo. Loga, která u mě zvítězila, se líbí moc nejen mně, ale především mým zákazníkům. Spolupráce s Annou byla moc fajn. Doufám, že to nebyl poslední společný projekt s touto kreativní duší.

Klapyklapp

www.instagram.com/klapyklapp.cz

 

Požádal jsem Annu, aby mi namalovala A3 obraz damašského domova, které pro mě má velký význam. Anna byla velmi milá v komunikaci a zároveň profesionální. Výborně mi naslouchala, když jsme vymýšleli kompozici a obsah obrazu. Výsledek je velmi krásný obraz plný detajlů, který překročil veškeré moje očekávání. Ilustrace skvěle vystihuje pohodlí a krásu bývalého domova z dětství v Damašsku. Určitě znovu využiju Anniných služeb v budoucnosti a vřele ji doporučuji.

Omar A.

soukromý klient, Londýn

 

Kontaktoval jsem Annu Marii ohledně zakázky A4kové kresby oblíbené kavárny mé přítelkyně v Corku a výsledek předčil moje očekávání. Dokonce přímo kontaktovala přímo kavárnu (Duke’s), aby je požádala o doplňující fotografie podniku a vyšli jí vstříc. Posílala mi fotky obrazu v různých stádiích pro jistotu, že jsem s průběhem práce spokojený a byla vždy otevřená jakýmkoli připomínkám či myšlenkám. Opravdu výborně zachytila genius loci místa a moje přítelkyně i já jsme byli nadšení z konečné ilustrace. Určitě bych si od ní objednal další obraz malovaný na zakázku.

Jamie P.

soukromý klient, Cork

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Anna Marie Namalovala“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *