Andrea Grigerová

Zařídím, aby vaše značka byla cítit z každého písmenka. Vybereme písmo, které bude za vás zřetelně komunikovat vaše hodnoty. Budete důvěryhodní a podvědomě oslovíte ideální klienty. V designu, na webu i na sociálních sítích.

Andrea Grigerová
vyberu font, který vašim textům vdechne duši

Učím lidi používat fonty tak, aby dokázali být autentičtí nejen obsahem, ale i vizuální stránkou svých textů a webů.
Aby dokázali pouhým výběrem písma zabrnkat na tu pravou strunu. Prostě aby se našli a aby si je našli ti správní lidé.

Jsem fontolog, který:
- Vybere písmo, které osloví přesně vašeho ideálního klienta a odradí remcaly a prudiče.
- Naučí vás vybírat fonty podle jasných kritérií a ne stylem líbí/nelíbí.
- Uspořádá přednášku/workshop, která vám změní život. Bez nadsázky.
Zjistíte, jak moc vás písmo ovlivňuje v každé minutě vašeho života, profesního i osobního. A jak efektivní nástroj to může být, zejména v marketingu.

Vytrhnu vám trn z paty, v momentě, kdy:
- vám webař řekne "Vyberte si nějaký font na web, já vám ho tam nasadím" a vy vůbec netušíte, jaký je nejvhodnější,
- vám grafik ukáže pár návrhů, které se liší použitým písmem, a vy se nedokážete rozhodnout, jaký vybrat,
- vybíráte fonty stylem "líbí/nelíbí" a cítíte, že potřebujete jasná pravidla a kritéria, píšete knihu a záleží vám na tom, jak bude vypadat.

Jak to dělám?

- S klienty na konzultacích
Vyberu fonty, které zapadnou do vizuální identity klienta, podpoří hodnoty značky a osloví přesně ideálního zákazníka.

- Školím a přednáším
Učím lidi vnímat neverbální řeč písma a předávat textem nejen informace, ale i pocity a emoce.

- Hledám souvislosti
Mezi typografií, grafikou, webdesignem a marketingem. Píšu o tom články.

REFERENCE:

Fonty, které jsme s Andreou vybraly, pro mě znamenají jistotu, že moje myšlenky a sdělení oblékají pro mé klientky ten správný kabátek. Skvěle se vzájem doplňují a vím, jakou hloubku sdělují mezi řádky v rovině vizuální identity mé značky. O to víc se o ně můžu opřít. Pro mě osobně jsou jako pevné kotvy při čemkoli, co vizuálně sama tvořím.

Michala Měřínská, www.magickyzenska.cz

Díky konzultaci s Andreou Grigerovou jsem si uvědomil, že s fonty je to jako s oblečením. Můžu je vybírat jako konfekční hadry – náhodně a s vědomím, že mi nikdy nesednou jako ulité. Svá slova můžu nasoukat třeba do upnutých šatů, které možná vypadají naoko dobře, ale já se v nich budu cítit nesvůj. Anebo si můžu nechat ušít fontový oblek na míru. Takový, který se bude dobře nosit, zdůrazní mé přednosti a padne do oka jen tomu typu lidí, se kterými chci spolupracovat. A právě takové fonty teď díky Andreji zdobí můj web. Z konzultace jsem si ale odnesl mnohem víc než „jen” nové fonty. Andrea mě svými otázkami, radami a postřehy přiměla zvolat AHA tolikrát, že kdybych zrovna stál v trafice, vykoupil bych celou zásobu stejnojmenného bulvárního plátku.

Roman Věžník, www.veznik.cz

S Andreou jsem konzultovala výběr fontů pro svůj web, absolvovala jsem u ní školení o výběru fontů a spolupracovaly jsme i při dalších příležitostech. Velmi oceňuji její laskavý, ale přímý způsob kladení otázek, které člověka dovedou k jádru věci a přimějí přemýšlet v nových souvislostech. Konzultace byla nabitá informacemi a moc mě bavila, podobně jako kurz. Psychologie fontů je určitě věc, kterou se při tvorbě osobního brandingu, webu a tiskovin vyplatí vzít v úvahu.

Madla Čevelová, www.cevelova.cz

Došla jsem k názoru, že jako si já sama s věkem zasloužím designové oblečení, zaslouží si můj web facelift v podobě padnoucího fontu. A s Andreou jsme ho vybíraly. Úžasná, zábavná konzultace, hluboký psychologický vhled, profesionalitu a znalosti ani nezmiňuji, to jsem očekávala, ale to ostatní, včetně následné psychické podpory a zákaznické péče, mi vyrazilo dech. Zejména proto, jakou smršť názorů tato zdánlivě nenápadná změna mezi čtenáři mého blogu vyvolala, a jak to zpětně rozkopalo mě samotnou... Prostě, změna fontu, který reflektuje vaše vnitřní nastavení, nezůstane nepovšimnuta, a rozhodně podpoří běžící osobní transformaci. Za mě top, doporučuju!

Klára Konicarová, www.astropsychologie.cz

Andreu sleduji už delší dobu, hltám její články i workshopy, domů jsem si pořídila Fontohrátky, které si užívám s dětmi i přáteli. To mě přivedlo na myšlenku, že i můj web by si zasloužil písmo, které by mi pomohlo navázat lépe kontakt s mými klientkami ještě před tím než se setkáme. Andrea byla úplně neuvěřitelná! Nejenže jsme na konzultaci vybrali fonty, které se mnou ladí, ale navíc mně svými otázkami donutila se zamyslet nad mojí cílovkou, hodnotami a hlavním přínosem pro moje klientky. Ještě mi chvíli bude trvat, než provedu změnu na webu, ale už teď můžu říct, že spolupráce pro mne byla velmi obohacující.

Lucie Václavková, www.lucie.vaclavkova.com

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Andrea Grigerová“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *