Contexta s.r.o.

Jsme dvě ségry Lucie a Kateřina, které tvoří jazykové hry pro děti, ale také úžasné věci, a to do posledních detailů, s citem a hlavně s láskou. V našem portfoliu výrobků je toho opravdu hodně, ale možná zrovna Tebe bude zajímat náš DIAMANT mezi DIAMANTY. Naše puntičkářství jsme využily v české ruční práci našich diářů. Za celým procesem stojíme a rády bychom Ti ukázaly, proč náš skvost je tak skvostný.

Ahoj,

jsme dvě ségry Lucie a Kateřina, které tvoří jazykové hry pro děti, ale také úžasné věci, a to do posledních detailů, s citem a hlavně s láskou. V našem portfoliu výrobků je toho opravdu hodně, ale možná zrovna Tebe bude zajímat náš DIAMANT mezi DIAMANTY. Naše puntičkářství jsme využily v české ruční práci našich diářů. Za celým procesem stojíme a rády bychom Ti ukázaly, proč náš skvost je tak skvostný.

Tělo diáře tvoří ručně šitý koženkový organizér s vnitřní kapsou na samolepky a na vše důležité, se zapínáním na cvoček.

Nedatovaná náplň do diáře ve velikosti personal je skvělým doplňkem. A právě ta tvoří diář diářem. Zvolily jsme satinovaný papír, který je příjemný na dotek a nepropije se. Každý měsíc je podtržen tematickými obrázky. Může se to zdát kompletní, ale opak je pravdou. K diářům nabízíme etujky v barvě diáře, kam uschováte psací potřeby, které nebudete muset hledat na dně tašky. Díky nerozlučné dvojce: diáře a etujky, budeš ladit vždy a všude. Druhá unikátnost jsou doplňky do diáře. Jedná se o několik předtištěných listů a je jen na Tobě jestli využiješ Tipy na dárky, To do list, Knihy a filmy. Ani to však není všechno. Naprostou unikátností jsou svatební náplně do diáře, které provedou budoucí nevěstu celým plánováním svatby včetně těch nejmenších detailů, protože nakonec jsou to právě detaily, které tvoří ten úžasný Den D. S naším diářem už na nic nezapomeneš a budeš vědět, co začít plánovat jako první.

Jediná negativní stránka může být ta, že nedisponujeme x-desítkami kusů diářů. Což znamená, že jestli po nějakém pokukuješ pro sebe, kamarádku, sestru, mamku... Měla bys omrknout náš E-shop. Líbí se Ti, co děláme, a chceš jet s námi na stejné vlně? Tak jednoduše sleduj náš instagram a facebook.

 

REFERENCE:

Naprosto doporučuji diář s etujkou ❤️ Krásný materiál, skvělá ruční práce a ta barva je nepopsatelná! Jsem neskutečně spokojená a všem doporučuji. Pečlivě zabalené, výborná komunikace a rychlost dodání.

Kateřina K.

 

Contextu a Lucinku prostě musím doporučit 😍 Já jsem těmto seminářům nejdříve také nevěřila a myslela si, že to bude "o ničem" a že už téměř vše vím, když jsem toho navštívila tolik. Ale opak byl pravdou. Znáte to, když se člověk upíše tomu, že v rámci "Šablon" bude mít 32h seminář, který do určitého data musí splnit. Nakonec zjistíte, že máte poslední dva měsíce a polovina věci se z toho zaplatit nedá 🙈Tak tohle byl i můj případ .... Při představě, že někde sedím 32h a věnuji se jedné tématice bylo děsivé. Ale nakonec jsem byla neskutečně ráda,že jsem se k této šílenosti ve škole upsala 😃 Seminář v Praze byl naprostá bomba, všichni se chovali moc fajn a já zažila spousty legrace.... A hlavně jsem si odnesla spousty tipů a triků, které se v hodině NJ dají použít. Vyzkoušela různé varianty použití her, zjistila jak lépe pracovat s gramatikou a hlavně vše v rámci hry. Opravdu to není jen sedět v lavici a "odkroutit" si x hodin. Tohle je zábava a přínos v jednom. Moc děkuji ♥️ Možná by stačilo napsat hodnocení - doporučuji.

Barbora N.

 

Včera dorazil balíček! Když pominu fakt, jak vtipně byl zabalený, ten obsah mě opravdu zahřál u srdce. Kartičky, kvarteta jsou krásné, pevné a graficky velmi příjemné, bingo úžasné a Enwiser prostě kvalitní klasika!!! Jste skvělí, ještě jednou moc děkujeme za vaši práci.

Petra B.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Contexta s.r.o.“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *